אודות

אודות פיוז’ן

אודות

פיוז'ן הינו היבואן המוביל בישראל לריהוט גינה

פיוז'ן הינו היבואן המוביל אשר מספק ריהוט למגוון לקוחות כבר 15 שנה. לקוחותינו העיקריים הם חברות גינון, מעצבי גינות יוקרתיים, וכו.

אנו מייבאים ומוכרים למעלה למעלמה מאלפי מוצרים בשנה.

פיוז'ן לא רק עוסקת במכירת מוצרי ריהוט וגן, אלא מתמקדת גם בפילוסופיה, שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו עקרונות, שלעולם לא נתפשר עליהם.

 

עיצוב מודרני


עיקרון מאוד בסיסי ומטרה עיקרית שלנו היא ההבנה כי על הריהוט להיות בהתאם לטרנד הרווח בשוק, ובו זמנית גם מתקדם יותר מאחרים.  'חוש העיצוב' הוא הנשמה של המוצרים שלנו.  בכל שנה, אני מייבאים המון עיצובים חדשים ומודרניים, בשיתוף פעולה עם חברות הריהוט המובילות באירופה ובמזרח.

האיכות הגבוהה ביותר


איכות גבוהה ואמינה תמיד הייתה טבועה ברהיטים שלנו. סטנדרט העבודה בחברה שלנו קובע כי ישנו צורך בסיסי להיצמד לאיכות הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

 

מחירים אטרקטיביים


אנו בפיוז'ן שמים דגש נרחב על הלקוחות שלנו. מאחר והמוצרים אותם ניתן לרכוש בחברתנו הינם מהאיכות הגבוהה ביותר, לא תמצאו אצלנו את המחיר הזול ביותר. למרות זאת, אנו תמיד נעניק ללקוחותינו את המחירים התחרותיים והטובים ביותר. אצלנו תמצאו מוצרים באיכות אירופאית חסרת פשרות, במחירים של המזרח הרחוק.

שירות לקוחות מהשורה הראשונה


אחת המטרות הראשונות אצלנו היא מאוד פשוטה- הלקוחות שלנו צריכים לקבל את ההחלטות, אנו נעניק להם את הליווי והתמיכה הטובים ביותר מהכניסה לחנות, ועד הרגע בו הם נהנים מהרהיט אצלם בגינה.

 

 

כולנו בפיוז'ן מחוייבים לארבעת עקרונות אלו, כל המוצרים שתמצאו אצלנו מיובאים ונמכרים בדיוק לפי ארבעת עקרונות אלו. לקוחותינו הוותיקים כבר מכירים את עקרונות אלו וכולם, ללא יוצא מן הכלל, מרוצים מהם, הם אוהבים אותם!

עבור לקוחות חדשים, כמוכם, אנו בטוחים כי תצאו מרוצים מכיוון שתצאו לא רק עם ריהוט הגינה האיכותי ביותר שתמצאו, אלא גם עם 4 עקרונות כלולים בתוך המחיר ללא תוספת תשלום!

פיוזן
שלח
http://fusion-design.co.il/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master-child

בניית אתרים עיצוב אתרים וקידום אתרים