הסיפור שלנו

אודות פיוז’ן

הסיפור שלנו

פיוז'ן, היבואנית המובילה בישראל לריהוט גינה.

מדי שנה אנו מייבאים ומוכרים אלפי מוצרי ריהוט איכותיים, מהמותגים הבולטים והידועים בשוק.

רוב לקוחותינו הם: מעצבי פנים, אדריכלים, לקוחות מוסדיים, לקוחות פרטיים ועוד.

 

עיצוב מודרני


הרהיטים שלנו בולטים בתכונתם הייחודית המשלבת בין עיצוב חדשני ועדכני לבין עיצוב ביתי המשדר חום, משפחתיות ומספק את שלוות הנפש והרוגע לה אנו זקוקים מדי יום כשאנו יוצאים לחלקת גן עדן שלנו, גינת החלומות.

ייבוא הרהיטים מתחדש על פי טרנדים עדכניים של מעצבי על מאירופה והמזרח. תהליך הייבוא מתבצע בשיתוף פעולה עם חברות הריהוט המובילות בעולם, תוך שמירה על עקרונותינו המחייבים להישאר מעודכנים בכל המגמות הרווחות המשתנות בשוק הריהוט ושמירה על מעמדנו כקובעי הטרנדים בישראל.

האיכות הגבוהה ביותר


על איכות לא מתפשרים.

הרהיטים שלנו נבדקים בקפידה בכל פרמטר של איכות. כל פריט המגיע אלינו ויוצא ללקוח יהיה לא רק 'עמיד' ומרשים בעיצובו, אלא גם ברמת גימור מושלמת ללא מתחרים.

"מובילים בעיצוב, מצויינים באיכות". בפיוז'ן זהו סטנדרט העבודה שלנו.

מחירים אטרקטיביים


המוצרים שלנו בפיוז'ן הם באיכות אירופאית חסרת פשרות. מכיוון שמוצרי הריהוט שלנו הם מהעילית העולמית, איננו מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק, אולם ביחס לתמורה-המחירים שלנו תחרותיים במיוחד. 

שירות לקוחות מהשורה הראשונה


הלקוחות שלנו זוכים לחוויית רכישה ושירות מהמעלה הראשונה. 

בפיוז'ן- הלקוח הוא במרכז, ולכן אנחנו מעמידים בפניכם את כל האפשרויות ומלווים אתכם בדרך לקבלת ההחלטות הנכונות עבורכם, מהכניסה לחנות ועד הרגע בו אתם נהנים מהרהיט אצלכם בגינה. חשוב לנו שהרהיטים יתאימו במיוחד לכם ולמשפחתכם, לכן אנו נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים.

הלקוחות הוותיקים הרבים שלנו יעידו כי הריהוט שלנו תואם ואף עולה על הציפיות ומתחדש עם הזמן. שירות הלקוחות שלנו מקצועי, אדיב ואמין. 

 

 .

 

.

פיוזן
שלח
http://fusion-design.co.il/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master-child

בניית אתרים עיצוב אתרים וקידום אתרים