איך לבחור פינת ישיבה לגינה

איך לבחור פינת ישיבה לגינה

 

איך לבחור פינת ישיבה לגינה

כאשר מדברים על פינת ישיבה לגינה, מדברים למעשה על ריהוט גן. את הרהיט הזה ניתן לראות יותר ויותר בתוך גינות מעוצבות ובמקומות פתוחים. הריהוט יכול לשמש לישיבה אבל גם להחזקת החפצים ולאחסונם באופן חכם ונכון- לפחות זו מטרתו. מרבית הרהיטים ניידים והם אמורים להיות ניידים מפני מזג אוויר ואקלים סביבתי משתנה היות והם נמצאים בחוץ. איך בוחרים פינת ישיבה לגינה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

איך בוחרים פינת ישיבה לגינה?

פינת ישיבה לגינה מורכבת מכמה פרמטרים אותם יהיה עליכם לקחת בחשבון. ריהוט חוץ יכול להיות מעוצב כהלכה וייבנה לשימוש חיצוני כך שלא יתכלה במהירות. כאמור, אם אתם רוצים לבנות או לייצר פינת ישיבה לגינה, חשוב מאוד כי הריהוט הנבחר יעמוד בכל תנאי מזג אוויר וישרת אתכם לתקופה ארוכה יותר. צבעים שונים, ריפוד מתאים וכמובן, חומר גלם עמיד וטוב. הרעיון של בחירת חומרי גלם נכונים לצורך עיצוב פינת ישיבה לגינה- משמע לקיחה בחשבון את תנאי חוץ הקיצוניים שהם שמש, לחות, רטיבות גשם וכמובן חום.

אלו חומרי גלם השוק הפתוח מציע לכם?

בבואכם לרכוש או לייצר פינת ישיבה לגינה, תנו הדגשים אל העץ המלא, ריהוט גן עמיד לאורך שנים ומאידך, כן דורש טיפול שוטף הכולל חידושו וליטושו. גם הצביעה של העץ אחת לתקופה הכרחית מאוד. בדיקת איכות העץ חשובה אף היא – כאמור, יש לבדוק את חוזקת העץ ולתת את היחס לעצים כמו קווילה, הטיק שהינם נחשבים איכותיים אך יקרים יותר לעומת עצים רכים. לצורך העניין, בחירת עץ אורן אולי תעלה לכם זול יותר ומאידך, אם תתקלו בסדקים שהם תוצר של שימוש חוזר ונשנה- דעו כי הבחירה שלכם קשורה לכך. חשוב לציין, גם אם תבחרו עץ אורן לצרכי בחירת פינת ישיבה לגינה- אם תתחזקו אותה בהתאם, הנזקים יתמעטו.
ומה לגבי חומרי גלם פלסטיק?
בחירת פלסטיק כחלק מאותו ריהוט לגינה מביא עמו יתרונות רבים. המחיר זול, העמידות בתנאי מזג האוויר, המשקל הקל והיכולת לנקות. מאידך, חשוב לדבר גם על חיסרון בבחירת ריהוט גן מפלסטיק. כאשר מדברים על העיצוב עצמו, מדברים על ריהוט שהוא פחות מרשים ולעיתים לא נוח כמו ריהוט עץ.
בסיכום דבר, בבואכם לעצב גינה וחיפוש אחר ריהוט ייעודי מתאים עשו את כל הנדרש כדי לייצר מראה מושלם לצד נוחות מושלמת. באמצעות הטיפים במאמר זה, תוכלו למעשה לבצע סקר שווקים פרקטי ולבחון מחיר טוב, לצד נוחות ולצד שימור חומר גלם לתקופה הארוכה ביותר.
1. ראטן – ראטן הוא חומר מלאכותי העשוי מסיבים פלסטיים, חומר דמוי קש. עמיד בתנאי מזג האוויר הישראלי. ישנם סוגי ראטן רבים בעוד שהאיכויות קיצוניות. חומר הראטן נחשב כאיכותי ומשובח עד שההבדלים בינו לבין החומר האמיתי והטבעי כמעט ולא מורגשים. לרוב עשוי משלדת אלומיניום קלה. תחזוקה על ידי ניקיון בעזרת מטלית. ריהוט יקר יחסית אך באיכויות טובות עמיד לשנים ולכן מומלץ לבדוק את איכות החומר.
2. אלומיניום – ריהוט גן יוקרתי, מעובד כיציקות או מפרופילים, קל מאוד ונוח לשינוע והזזה. חומר גלם חזק, אינו דורש טיפול מיוחד לאורך הזמן ועמיד לאורך השנים. אם זאת ריהוט אלומינים מחומר זול ודק משמעותית ישבר בקלות ובמהירות.
3. יציקות ברזל / מתכת – ריהוט כבד מאוד, משמש בדרך כלל לריהוט רחוב, פארקים ומפעלים. בדרך כלל משולב עץ ומקובע לרצפה בעזרת בטון.
4. במבוק – ריהוט בעל מראה אקזוטי, עמידותו בתנאי מזג אוויר קשים אינה טובה לאורך הזמן. נוטה להיסדק ואף להישבר בנקודות החיבור.

פיוזן
שלח
http://fusion-design.co.il/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master-child

בניית אתרים עיצוב אתרים וקידום אתרים