טיפים לבחירת פינות ישיבה

טיפים לבחירת פינות ישיבה

טיפים לבחירת פינות ישיבה

 

הקיץ בפתחו וכך גם החגים מציגים תמונה של חברותה, ישיבה נינוחה בגינה לאחר ארוחה רוויה. מאידך, מה עושים כאשר הגינה נפלאה, אבל ריהוט אין? בחודשי הקיץ קשה מאוד להתיישב על כיסא הפלסטיק ולהרגיש איך כל הגוף נהיה דביק נוכח הלחות הגבוהה. אז אם בעברכם רכשתם ריהוט גן מפלסטיק והוא קל ונוח לשימוש אבל פחות נוח לישיבה והנאה ממנו, הגיע הזמן לעשות שינויים. כדי שתבחרו נכון פינות ישיבה לנוחיותכם- הנה כמה טיפים שימושיים ונכונים שילוו אתכם מתחילת הקנייה ועד סופה.

 

בחרו את ריהוט הגן שלכם על פי התאמת חומרי גלם

 

לפני שאתם בוחרים פינות ישיבה, חשוב להבין את מהות ומשמעות המילה רהיט. הריהוט מצוי בתוך המתחם ומחוצה לו, הוא למעשה משמש לישיבה או אחסון של דברים אחרים. לצד האסתטיקה, הפרקטיקה לא פחות חשובה. ריהוט משמע תכנון נכון, עיצוב ובנייה במיוחד לשימוש חיצוני ראוי המתאם גם למזג האוויר. ריפוד הכיסא, צבעים מותאמים, חומרים עמידים לתנאי חוץ ועוד. שואלים מה כדאי יותר? עץ מלא או פלסטיק? לכל חומר גלם כזה יש את יתרונותיו, מאידך, עץ המלא הינו עמיד ויכול להישאר אתכם לאורך שנים. חשוב לציין כי הוא כבד והוא ידרוש מכם ללטשו ולדאוג לצביעתו אחת לכמה שנים- כאמור, התחזוקה כאן חשובה ביותר אבל משתלמת אם אתם בדרך לבחירת מערכות או פינות ישיבה לגינה. שואלים למה לא פלסטיק? הוא אולי קל לאחסון, קל להזזה וקל במחיר ומאידך, הוא לא תמיד נוח לישיבה ובפרט בימות החמים, הוא נדבק לגוף ומוכיח מדוע ראוי לבחור ריהוט עץ לגינה.

 

אלומיניום או במבוק?

 

בעת בחירת פינות ישיבה לגינה, יש גם את ריהוט הגן העשוי מאלומיניום. הוא קל, נוח לשינוע וכן להזזה. כאמור, מדברים כאן על חומר גלם חזק שלא דורש טיפול מיוחד לאורך זמן ומאידך כן עמיד לאורך שנים. חשוב לציין, החיסרון הינו חומר גלם דק העלול להישבר בקלות ובמהירות. באשר לחומר גלם הבמבוק, חומר גלם נפלא בעל מראה אקזוטי ומאידך, איננו עמיד בתנאי מזג אוויר קשים. חסרונו כי הוא נוטה להישבר ואף להיסדק.

בסיכום דבר, לצד החיצוניות של הרהיט, בבואכם לחפש פינות ישיבה איכותיות, קחו בחשבון לא רק את הנראות החיצונית אלא גם את חומר הגלם והתאמתו למצבים השונים. רוצים שיהיה לכם נוח ויפה יחד? השוק הפתוח מציע בפניכם את טובי חומרי הגלם על מנת ליישם הנאה מפינות ישיבה מוצלחות ואיכותיות גם יחד.

פיוזן
שלח
http://fusion-design.co.il/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master-child

בניית אתרים עיצוב אתרים וקידום אתרים